Turnaj mládeže v šachu – Malenovice 14.4.2018 – Jindřiška Hrabinová vítězí v kategorii dívek !

V sobotu 14. 4. 2018 se ve Zlíně-Malenovicích uskutečnil již tradiční jarní šachový turnaj mládeže. Pod vedením Miroslava Krajíčka se turnaje zúčasnila i čtveřice našich mládežníků. V kategorii starších žáků: Jindřiška Hrabinová, Jirka Holub a Vojtěch Bednařík. V mladší kategorii se zúčastnil Stanislav Duháň. Pro naše mladé šachisty to byla opět příležitost konfrontovat svou výkonnost jak s těmi nejlepšími šachisty a šachistkami zlínského kraje, tak i s hráči a hráčkami méně zkušenými. Medailového výsledku ve své kategorii dosáhla Jindřiška Hrabinová. Ve své kategorii obsadila nádherné první místo. Jindřišce moc blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci našeho šachového oddílu. Věříme,  Musíme však pochválit ostatní hráče našeho oddílu, kteří srdnatě bojovali a snažili se dosáhnout co nejvyššího počtu bodů. Konkurence byla opravdu silná, protože se sobotního turnaje zúčastnili opravdu špičkový hráči ze zlínského regionu. 

Ještě jednou moc děkuji panu Krajíčkovi za jeho perfektní práci s naší šachovou mládeží a také Jindřišce,  Staníkovi, Vojtovi a  Jirkovi za reprezentaci našeho oddílu.

Přeji hodně úspěchů do dalších akcí.

  

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*